Організація корпоративів від івент-агенції “Любо-Дорого”

Святкування  всередині колективу якихось важливих подій, чи то ювілей підприємства, Новий рік чи укладення вигідного контракту, – щось само собою зрозуміле. Але як організувати відпочинок для колег, які звикли працювати, а не веселитися? Не забувайте, що заходи для співробітників, в ідеалі, повинні сприяти зміцненню командного духу та підвищенню ефективності праці. Як влаштувати таку подію?

Підготовка включає наступні послуги:

 • розробка стратегії та сценарію,
 • підготовка розважальної програми,
 • вибір місця проведення та банкету,
 • запрошення ведучого та артистів,
 • музичне та світлове оформлення залу,
 • фото- та/або відеозйомка,
 • створення спецефектів та багато іншого.

Доручіть підготовку нам, і тоді вам залишиться вирішити лише одне запитання: «Що надіти на урочистість?»!

Відкриття Академії La Biosthetique
Відео відгуки

Наші роботи

Портфоліо завантажується
Додаткові послуги

Відгуки про нас

Всі відгуки від наших клієнтів, взяті з корпоративного листування, Google та Instagram.

Дуже вам хотіла всім подякувати за гарно проведене свято! Ви великі молодці! Приємно з вами працювати! Всі залишились дуже задоволені, а найстрашніше, що наступного року потрібно буде перевершити цей! Вже всі обдумують костюми 🙂

Читати повністю
Відгук від компанії «Екстрем».

Наша улюблена агенція “Любо-Дорого”!!! Дякую Вам величезне за проведення нашого корпоративу!))) Ви найкращі! Лиличко, Ви величезна розумничка! Все було МЕГА! Все чітко, по ноткам! Красиво та зі смаком! Ви найкращі! До нових проектів!

Читати повністю
Sabina Khrystych

Відео

Більшість нашого часу ми проводимо на роботі, це наш другий будинок, а колег можна порівняти з членами сім’ї. У житті кожного підприємства, як і в сім’ї, трапляються урочисті події. Від сімейних посиденьок проведення заходів для співробітників відрізняється ще й тим, що виконує кілька функцій. Одна з них – досягнення успіху у бізнес-сфері.

Атмосфера у вашому офісі – дуже важливий елемент управління кадрами. Щоб ваші співробітники з радістю та гордістю відгукувалися про своє місце роботи, а працювати в колективі їм було комфортно, керівнику просто необхідно вміло керувати настроями підлеглих.

2bobra009

А корпоративні свята та вечірки – це одночасно і нагорода персоналу фірми, та професійний тимбілдинг.

Святкування корпоративу, чи то ювілей, пам’ятна дата, відкриття нового офісу чи новорічна вечірка, вимагає до себе правильного підходу. Інакше ваш святковий вечір ризикує перетворитися на звичайне застілля, яке може мати навіть негативні кадрові наслідки. Приємні спогади наступного ранку – ось відмітна ознака успішного вечора.

Створити подію, розробити оригінальний сценарій, запропонувати свіжі ідеї для розваг – це величезний шмат роботи, який нікому з ваших співробітників не вдасться виконати без шкоди для своїх безпосередніх обов’язків. Значить, потрібно покликати на допомогу івент-агенцію!

Корпоративні заходи – один із найулюбленіших видів роботи нашої агенції. Вам потрібно просто прийти на зустріч та розповісти про побажання щодо формату заходу. Наша команда однаково успішно може вигадати для вас і масштабне шоу, і камерну подію, і урочистий прийом, і відпочинок на природі з елементами спортивних конкурсів.

Ось лише мала частина того, що ми можемо зробити для вашої команди:

 1. тематичний вечір
 2. новорічний концерт
 3. творчий майстер-клас
 4. креативний квест
 5. презентація проекту
 6. церемонія вручення премій

Організатор зможе допомогти втілити у життя безліч різних ідей, тому що для нас проведення корпоративів є по-справжньому творчим завданням. Базові елементи можуть відрізнятися – вибір за вами. Ми з легкістю можемо:

 1. підготувати цікавий фільм про компанію
 2. провести конференцію
 3. запросити зірку
 4. розробити та реалізувати оформлення офісу

Проведення вечірок вирішує завдання компанії різних рівнях. Тому, пропонуючи той чи інший сценарій вечора, ми керуємося вашими бізнес-завданнями та цілями. При цьому святкові заходи у «Любо-Дорого» – це завжди:

 • високий рівень сервісу
 • персональний та уважний підхід до замовника
 • гарантія того, що всі гості зможуть отримати яскраві емоції

2bobra008

Робота з організації корпоративу в Києві щоразу перетворюється для нас на захоплюючу пригоду, адже після затвердження ідеї та сценарію починається підготовка повної програми — підбір локації (або розробка та виробництво декору для офісу), вибір артистів та відповідних жанрів, номерів, спілкування з ведучими, створення антуражу та настрої для гостей.

Ведучий урочистостей – серце вечора, адже він задає ритм і створює правильний настрій. Підхід справжнього ведучого до святкування розпочнеться з вивчення фактів про вашу компанію. Тому що незнання ньюансів та недоречні жарти легко можуть зруйнувати атмосферу події. Це означає, що правильний ведучий або ведуча вечора повинні бути:

 • уважними
 • чуйними
 • винахідливими
 • ерудованими
 • з гарним почуттям гумору

Кожен ведучий, з яким ми працюємо – справжній професіонал у своїй справі. Переконайтеся у цьому самі!

Особливої важливості організація корпоративних заходів та свят набуває тоді, коли серед гостей очікуються важливі партнери, керівники, директор компанії-клієнта. При проведенні свята такого характеру важливо дотриматися ділового стилю, підкреслити, що кожен співробітник колективу – фахівець, і партнерство з вашою компанією – єдиний правильний вибір. Ми гарантуємо:

 1. розробку сценарію з урахуванням особливостей індивідуальної культури вашого підприємства
 2. дизайн-оформлення відповідно до фірмових кольорів, брендбука

Якщо підготовка до свят входить до обов’язків вашого PR-відділу або відділу кадрів, “Любо-Дорого” може стати вам у нагоді як підрядник. Ми з радістю:

 1. надамо технічне забезпечення для сцени
 2. прорахуємо орієнтовний бюджет приватного свята
 3. здійснимо декорування та обладнання приміщення підприємства

2bobra003

Проведення вечірки разом із нами забезпечить вашу компанію шикарними PR-матеріалами (фотозвіт, відеоролик, гарний та вражаючий інфопривід). А незабутня ніч, сповнена сюрпризів – це, звичайно, новорічний корпоратив від нашого агентства!

Оцінити рівень роботи «Любо-Дорого» можна за допомогою фото- та відеозвітів на нашому сайті. Замовити корпоратив у Києві та попередньо обговорити вартість можна за телефоном. А ось позиція “стати друзями та партнерами агентства” не входить у наш прайс, це приємний бонус до всього спектру послуг. Попрацювавши з нами хоч раз, ви більше не подумаєте про те, щоб замовити святкування в іншому місці.

«Любо-Дорого» знають, як втілити побажання замовників, провести захід якісно, щоб кожен учасник шоу залишився задоволеним, а бізнес процвітав. Якщо вам потрібен дружний та згуртований колектив, який поважає своє керівництво – приходьте, і ми допоможемо!

 

Компания "СМИК"