З чого починається організація свята у Любо-Дорого Event Agency

Головний секрет успіху Івент агенції «Любо-Дорого» – залучення до роботи лише досвідчених фахівців, які постійно розвиваються у своїй діяльності.

Протягом кількох років ми працювали над створенням ідеальної команди. Всі наші постійні клієнти відзначають високий рівень кваліфікації співробітників, які, без сумніву, беруться за організацію будь-якого виду заходу.

Досвід та майстерність команди «Любо-Дорого» дозволяють перетворити на свято навіть звичайнісінький день!
Ну а якщо планується тематична вечірка, чи урочистий захід, ми візьмемо на себе весь клопіт, починаючи з пошуку реквізиту і закінчуючи створенням потрібної атмосфери.

Ми мислимо креативно

Любо-дорого Event Agency ніколи не повторюється і не помиляється. Ми розробляємо кожну нову подію з нуля, створюючи неповторний сценарій.

Ми працюємо з любов’ю

Повага до клієнтів — понад усе. Ми думаємо про кожного гостя, намагаємося зробити так, щоб усі учасники заходу відчували себе оточеними любов’ю та турботою.

Ми цінуємо довіру

Міцні ділові відносини – головна мета нашої співпраці з клієнтами. Постійні замовники можуть розраховувати на вигідніші умови, включаючи знижені ціни та прискорене проведення робіт з підготовки свята.

Організовуємо та проводимо заходи по Україні та за кордоном

Вже понад вісім років ми спеціалізуємося на організації різних видів заходів.
Найбільш популярними є:

  • – корпоративи,
  • – тимбілдінги,
  • – презентації,
  • – конференції,
  • – тематичні вечірки,
  • – урочисті покази,
  • – весілля.

За багато років роботи накопичився досвід успішного проведення свят не лише в Україні, а й за її межами – в Ізраїлі, Греції, Франції, Італії, Грузії, Туреччині.

Щоб описати всі пропозиції з арсеналу наших послуг, не вистачить дня. Тому перерахуємо лише деякі з тих, що можуть вас зацікавити. Більш детальну інформацію про існуючі пропозиції ви завжди можете отримати звернувшись за номером телефону:
380 (96) 450-49-29, або залишивши замовлення на нашому сайті.

Тож почнемо…

Гала вечеря

Гала-вечір (він же гала-вечеря) тільки починає набирати популярності у нас у країні. Поки що цей формат ще не такий популярний серед українських компаній та підприємств. В основному він є частиною розважальної програми на ділових заходах: конференціях, презентаціях, форумах, семінарах, партнерських та дилерських з’їздах. Ми пропонуємо повний комплекс послуг для тих, хто бажає провести час ненудно і водночас інтелігентно.

Ви отримуєте:

1. Музичний супровід

Гала-вечір – це не нестримні веселощі, а скоріше стримана розвага. Тому фонова музика має бути відповідною, в міру спокійною та позитивною. Приглушений джаз – оптимальний варіант для створення розслаблюючої атмосфери.

2. Оформлення приміщення

Зал для проведення гала-вечері має бути оформлений спеціальним чином. Ми зробимо все необхідне, щоб гості відчували себе спокійно та комфортно, і не відволікалися на непотрібні речі. Для організації якісного вечора ми запропонуємо вам свої ідеї, а також зможемо реалізувати ваші сміливі пропозиції.

3. Продумане до дрібниць меню

У ході гала-вечора страви подаються у найкращих ресторанних традиціях. Ми намагаємося заздалегідь узгодити меню з клієнтами, щоб навіть гості з найвишуканішими гастрономічними уподобаннями були вражені різноманітністю та якістю страв.

4. Запрошення зірок та знаменитостей

Дуже часто гала-вечори проводяться за участю відомих артистів. Ми маємо налагоджені зв’язки з багатьма представниками естради. Клієнту достатньо назвати імена, що цікавлять, а ми докладемо всіх зусиль, щоб улюблена зірка піднялася на сцену. До речі, практика показує, що запрошення знаменитостей не потребує величезних витрат. А ось емоції після їхнього виступу залишаться у гостей надовго.

Тімбілдінг

Ефективна робота будь-якої організації можлива лише за умови злагоджених дій її працівників. У цьому взаємодії лише у робочих питаннях часто буває недостатньо. Колеги, які спілкуються не лише по роботі, у рази краще розуміють одне одного. Ми допоможемо зробити із вашого персоналу справжню команду!

Що ви отримаєте?

1. Підвищення мотивації працівників

Почуваючись частиною єдиного цілого, кожен працівник прагне проявити себе з кращого боку. Доведено, що загальна мета мотивує набагато більше, ніж індивідуальні здобутки.

2. Можливість визначення лідерів

Тімбілдінг дозволяє побачити, хто зі співробітників схильний вести за собою, а кому більше до вподоби бути веденим. Це чудовий шанс визначити ефективність кожного працівника.

3. Навички «мозкового штурму»

Ми допоможемо навчитися вирішувати найскладніші завдання спільно. Якщо одна людина не може досягти поставленої мети, то команда, напевно, без проблем зробить це.

4. Зростання згуртованості

Єдиний колектив завжди кращий, ніж розібраний. При спільній роботі співробітники повинні легко йти на контакти та компроміси, ні в якому разі не ставлячи особисті інтереси вище за командні.

5. Зниження втоми та стресу

Дратівливість ніколи нікому не йде на користь. Тімбілдінг – це чудова можливість знизити до мінімуму рівень стресу та напруги в колективі.

Найкраще довіритися професіоналам

Досягнення злагодженості у діях співробітників – це дуже непросте завдання, яке потребує спеціального підходу. Ми маємо все необхідне для проведення спільних заходів. Івент агенція «Любо-Дорого» допоможе організувати корпоративний виїзд, який дозволить встановити довірчі стосунки та забезпечити максимум інтересу.

Кулінарний поєдинок

Одним із найкращих прикладів тимбілдингу є так званий кулінарний поєдинок. Це захід, метою якого є спільне приготування будь-якої страви. Найчастіше кулінарні баталії проводяться на виїзді: у кафе, ресторанах, базах відпочинку.

Що ми можемо запропонувати?

1. Створення індивідуального сценарію

У нас завжди є кілька готових варіантів проведення заходу, але ваші пропозиції та побажання з радістю будуть розглянуті та реалізовані.

2. Професійний підбір учасників заходу

Судити учасників конкурсу можуть як звичайні гості, так і фахівці у галузі кулінарії. Крім того, ми беремо на себе підбір професійного ведучого, який не дозволить учасникам та гостям нудьгувати.

3. Музичний супровід

Ми обов’язково зробимо музику невід’ємною частиною свята. Монотонна класика допоможе учасникам дійства сконцентруватися, а швидкі заводські треки змусять у потрібний момент зібратися і прискоритися.

4. Повна відповідність особливостям свята

Тематика та зразковий план проведення заходу узгоджуються заздалегідь. Ми гарантуємо, що оформлення приміщення та загальна атмосфера урочистостей будуть відповідати приводу.

За фото та відео не потрібно далеко ходити

Любо-Дорого Event Agency за потреби може запропонувати послуги фото- та відео-оператора. Усі фахівці мають необхідний досвід, а рівень їхньої майстерності можна оцінити за постійно оновлюваним портфоліо.

Не потрібно відмовляти собі у якісних фотографіях прямо з місця подій. Кулінарний поєдинок – це завжди динамічно та насичено, а отже, учасникам та гостям точно буде що згадати. Запевняємо, при кожному погляді на яскраві фотографії співробітники вашої компанії шукатимуть нових приводів, щоб ще раз зібратися та відпочити разом.

А відеофільм, знятий і змонтований з використанням професійного обладнання, можна буде просто переглядати всім разом у вільний від роботи час.

Новий рік

Готувати сани краще влітку, а до головного зимового свята непогано підготуватись хоча б за місяць-півтора. Новий рік – особливе свято для кожної людини. Це час, коли мрії можуть і мають збуватись. Нехай ми не готові здійснити найзаповітніші бажання, зате можемо зробити новорічне свято незабутнім!

На що ви можете розраховувати?

1. Вибір оптимального сценарію

Розробити та погодити сценарій майбутнього свята – це вже половина справи. Ми обов’язково поділимося своїми напрацюваннями та вислухаємо усі ваші пропозиції. Інсценування казок, історичні сюжети, карнавали та бали – це лише невелика частина варіантів проведення Нового року.

2. Повна готовність до заходу

Вирішили ви провести класичне застілля, або віддали перевагу варіанту з екзотичною вечіркою, ми візьмемо на себе всі турботи з оформлення приміщення та підготовки гостей. Відповідна музика, прикраси, костюми не будуть вашим головним болем.

3. Наявність дитячої програми

Новий рік вважається сімейним святом, і часто гості приходять на свято разом зі своїми дітьми. Ми зможемо зайняти молодь так, щоби дорослі могли спокійно відпочити, а діти отримали максимум задоволення.

4. Святкова дискотека

Який же Новий рік без танців та пісень! У перервах між застільними посиденьками на вас чекають сучасна музика, якісне освітлення та невтомні діджеї.

Довіряючи нам проведення новорічного корпоративу, ви отримуєте можливість витрачати час і сили напередодні закінчення робочого року лише на власний розсуд. Дозвольте собі розкіш відмовитись від нарізки продуктів для олів’є за кілька годин до Нового року!

Якщо вас зацікавили наші послуги, з повним портфоліо організованих нами свят можна ознайомитися в наступних розділах сайту:

Корпоративи Весілля Дні народження Дитячі свята

Бекстейджі наших свят

Ювілей від Event-Agency “Любо-Дорого”
Організація ювілею
Організація весілля
Backstage організації весілля
Дитячий день народження
Організації весілля
Організація весілля
Дитячий день народження з міньйонами
Дитяче свято у стилі “Star Wars”
Організація весілля
Організація дня народження
Дитяче свято “Ковбойська вечірка”
Організація весілля
Організація весілля
Організація дня народження
Організація дитячого свята

Наші клієнти